Krustpils iela 12 D, Rīga   trubka orig +371 29240340, +371 29222140     info@avmetals.lv

Žogi, Vārti, sētas

Vārti un žogiir privātmājas neatņemama daļa. Uzstādot žogus un vārtus, galvenais mērķis ir aizsargāt savu īpašumu, vienlaicīgi veidojot īpašu stilu, izceļot vai akcentējot detaļas dārza un mājas interjerā.

Tieši tāpēc mēs piedāvājam plašu produktu klāstu stila un konstrukcijas ziņā. Izgatavosim izstrādājumu arī pēc jūsu skicēm. "AV Metāls" specializējas metināto metāla vārtu un sekciju ražošanā. Konstrukcijas var būt metāliskās ar kaltiem elementiem, ar koka, skārda vai citu materiālu aizpildi.

Ir divu veidu vārti: tradicionālie atveramie un bīdāmie jeb atripināmie (pārvietojas pa sliedi gar žogu), kas ļauj efektīvāk izmantot telpu pagalmā.

Vārti ar metāla rāmi atšķiras ar īpašu izturību un ilgu kalpošanas laiku, tos neietekmē gada laiks un nokrišņi. Izstrādājumu krāsošanā tiek izmantoti augstas kvalitātes krāsošanas materiāli, piemēram, divkomponentu grunts un alkīda krāsa, kas ilgu laiku nodrošina izstrādājuma labu izskatu un novērš koroziju. Tāpat ir karstās cinkošanas iespēja, lai ievērojami palielinātu izstrādājuma ekspluatācijas īpašības.

Kā papildus pakalpojumu mēs piedāvājam automātisku vārtu kontroles mehānismu uzstādīšanu abiem vārtu veidiem. Atkarībā vārtu lietošanas vides, piedāvājam automātiku ar dažādu jaudu, komplektāciju un cenu.

Visiem izstrādājumiem ir 2 gadu garantija.